Don Bosco ontmoette Maria Mazzarello in Mornese. Samen stichtten ze de zustercongregatie ‘Dochters van Maria Hulp der Christenen'. Algemeen Overste Yvonne Reungoat bestuurt de congregatie. Wereldwijd zijn er meer dan 12.5K zusters actief in 94 landen, waarvan 70 in Vlaanderen en Nederland. Zij zorgen voor 700K kinderen en jongeren in het jeugdwerk van de zusters van Don Bosco. In Vlaanderen is de benaming ‘Zusters van Don Bosco’ gebruikelijk, zij worden geleid door zr. Hilde Bosmans, de provinciale. De zusters zijn onder andere actief in onderwijs, kinderdagverblijven, gezinsondersteuning, speelpleinen, parochies en vrijwilligerswerken in derdewereldlanden.

Er zijn momenteel geen activiteiten in de toekomst voor Zusters van Don Bosco

Contactgegevens

Algemeen

Algemene Raad in Rome (zdb)
Via dell'Ateneo Salesiano 81, OO139 Rome • Italië
Yvonne Reungoat 
amministratoreweb@cgfma.org
Missionarissen zusters van Don Bosco
Brusselstraat 289, 1702 Groot-Bijgaarden • België
+32 (0) 24 66 28 58
Provincialaat zusters
Brusselstraat 289, 1702 Groot-Bijgaarden • België
Provinciale Hilde Bosmans
+32 (0) 24 66 28 58
hilde.bosmans@zustersvandonbosco.be

Gemeenschappen

Zusters Boxbergheide
Berm 8, 3600 Genk • België
zr. Greta Van Humbeek
+32 (0) 89 35 03 35
gretavanhumbeek@gmail.com
Zusters Groot-Bijgaarden
Brusselstraat 285, 1702 Groot-Bijgaarden • België
Hilde Stinkens
+32 (0) 24 66 28 46
hilde.stinkens@gmail.com
Zusters Heverlee
Groenveldstraat 42, 3001 Heverlee • België
Mia Schepens
+32 (0) 16 23 61 50
miaschepens@skynet.be
Zusters Kortrijk 43
Sint-Anna 43, 8500 Kortrijk • België
Josette Bollen
+32 (0) 56 20 10 48
bollen.josette@gmail.com
Zusters Mensa Brugge
Moerstraat 18, 8000 Brugge • België
zr. Hilde Uyttersprot
+32 (0) 50 61 69 62
hilde.uyttersprot@zustersvandonbosco.be
Zusters Wijnegem 77A
Kasteellei 77A, 2110 Wijnegem • België
zr. Lutgardis Craeynest
+32 (0) 33 54 16 64
lutgardis.craeynest31@gmail.com
Zusters Internaat 
Wijnegem
Kasteellei 77, 2110 Wijnegem • België
zr. Carina Aerts
+32 (0) 33 53 61 89
carina.aerts@zustersvandonbosco.be

Schrijf u hier in voor Don Bosco digitaal (nieuwsbrief)

* indicates required