'Don Bosco, heilige van jeugd en sport' op Sky Sport
Lees meer
Op 28 maart organiseerde Deebeetje een gloednieuw avontuur: het allereerste minikamp. Waar Deebeetje al jaren bekendstaat om de jeugdkampen voor kinderen van 8 t/m 17 jaar, en zich de laatste tijd ook uitbreidt met activiteiten voor oudere tieners, is er nu ook een kampdag speciaal voor de jongste doelgroep: kinderen van 0 t/m 7 jaar.
De jongste generatie Deebeetje-kampers stapten die zaterdag een magische wereld binnen: het Kabouterbos. Bij aankomst bleek dat er een flinke storm had huisgehouden, waardoor alle kabouters hun knuffels waren kwijtgeraakt. Gelukkig stonden er enthousiaste jonge speurneuzen klaar om te helpen!
Tekst gaat verder onder de foto.
De dag zat bomvol activiteiten en voelde als een complete kampweek in één dag. Tijdens een speurtocht gingen de kinderen op zoek naar de verloren knuffels. Met veel inzet werden er al heel wat teruggevonden. Als beloning konden de kinderen met verdiende muntjes hun eigen lunch 'kopen'. Op het menu stonden onder andere kikkerbroodjes, druivenrupsjes, mandarijnslakjes, kreeftencroissantjes en mini-worstenbroodjes; een feest voor het oog én de maag.
Tekst gaat verder onder de foto.
's Middags werd er verder gezocht naar de vermiste knuffels. Tijdens een vrolijk renspel op het veld werden opnieuw vondsten gedaan. Binnen konden de kinderen creatief aan de slag door hun favoriete knuffel na te kleien en werd er samen gezongen uit een echt kabouterboek. De dag werd feestelijk afgesloten met een swingende bonte middag: hét moment waarop gevierd werd dat alle knuffels weer terecht waren. Als kers op de taart stonden er heerlijke pannenkoeken klaar, waarna de kinderen moe maar voldaan naar huis gingen.
Tekst gaat verder onder de foto.
Kortom, de eerste editie van het minikamp was een groot succes, met meer dan 20 kinderen en 17 ouders die aanwezig waren. Dankzij de inzet van enthousiaste vrijwilligers kon deze bijzondere dag werkelijkheid worden. Deebeetje kijkt nu al uit naar een volgende editie!
Wil jouw kind ook een keer mee op avontuur? Kijk dan op www.deebeetje.nl voor meer informatie. Scroll hieronder door de foto’s om een indruk te krijgen van deze gezellige en avontuurlijke dag!