Zo werd het feest van Don Bosco gevierd

Feest Rijswijk 1

Vorige week werd het feest van Don Bosco gevierd bij een aantal van onze organisaties. We hebben de leukste foto's ervan voor jullie verzameld. Enjoy!

In Rijswijk werd groots uitgepakt met een Don Bosco Festival voor jong en oud, terwijl in Amsterdam de Salesianen van Don Bosco bij elkaar kwamen in een rustiger setting. 

"Het was een warme ontmoeting vol verhalen van vroeger en nu", vertellen de salesianen over hun bijeenkomst. "Na de koffie vierden we eucharistie in de kapel, met als thema hoop. Ondanks alles wat er in de wereld speelt, blijven we het positieve zien, geïnspireerd door Jezus Christus. Voorganger Wilfried Wambeke benadrukte hoe Don Bosco in Gods naam hoop bood aan jongeren in nood. Een bijzonder moment was het aansteken van kaarsjes, waarbij ieder een intentie kon uitspreken. De verbondenheid was voelbaar. Na de viering genoten we van een aperitief en een heerlijke maaltijd, bereid door de medebroeders van Amsterdam. Niemand had haast om te vertrekken—het was een dag van samenzijn in een warme salesiaanse sfeer."

In het weekend zochten de jongeren en gezinnen van Dream of Don Bosco elkaar op in Assel. Kortom, op genoeg plekken werd het feest van Don Bosco gevierd! Wil je nog eens nalezen waar dit feest ook alweer om draait? Je leest het hier. De leukste foto's van het feest vind je hieronder.

Feest Rijswijk 3
Feest Dream of DB
Feest Amsterdam
Feest Rijswijk 5
Feest Rijswijk 2
Feest Rijswijk 4
Feest Rijswijk 3
Feest Dream of DB
Feest Amsterdam
Feest Rijswijk 5
Feest Rijswijk 2
Feest Rijswijk 4