Kampschuur in Assel met nieuwe keuken weer helemaal up-to-d’eet

1 2026 01 22 085114 cswn

De Kampschuur van Don Bosco in Assel is helemaal klaar voor de ontvangst van groepen dit jaar. Met een volledig vernieuwde keuken kan deze populaire groepsaccommodatie nu nog beter functioneren. De opening van de keuken werd gevierd met een feestelijke maaltijd, waarbij ook Bart Decancq, provinciaal van de Salesianen van Don Bosco, aanwezig was.

Het team in Assel liet tijdens de opening zien wat de nieuwe keuken kan: er werd heerlijk gekookt voor de aanwezige gasten. De keuken is uitgerust met een moderne steamoven, ideaal voor het bereiden van grotere maaltijden voor groepen. Ook beschikt de keuken over een groot spoelgedeelte waardoor de afwas voortaan een fluitje van een cent is. 

Dankzij deze aanpassingen is de Kampschuur klaar om nog vele groepen te ontvangen en comfortabel te bedienen als groepsaccommodatie. Of het nu gaat om schoolkampen, verenigingsweekenden of familiebijeenkomsten, aan de keuken van de Kampschuur zal het niet liggen! 

2
3 2026 01 22 085158 mafh
2
3 2026 01 22 085158 mafh